Новини » Політика 18 лютого, 2019, 14:49
«Батьківщина» сама кинула коаліцію, а тепер робить її винною у всіх бідах, – Цибулько
ZIK
ZIK

Коли представники фракції «Батьківщина» згадують про коаліційну угоду, забувають, що під нею стоїть і підпис їхнього представника. Ця політсила сама, відмовившись від власних зобов’язань, вийшла з коаліції і тепер винить її у всіх бідах.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» висловив політолог Володимир Цибулько

«Коаліційну угоду підписували політичні партії, які мають фракції у Верховній Раді. Тож, коли нам розповідають про безвідповідальну коаліцію, нагадую, що під цим документом стоїть підпис представника «Батьківщини», – зауважив політолог.

Мовляв, «Батьківщина» сама покинула коаліцію, а тепер звинувачує її у всьому.

«Ця політсила сама кинула, відмовилась від своїх зобов’язань, чкурнула з коаліції і тепер робить її винною у всіх бідах», – підкреслив Цибулько.

Він зазначив: наголошує на цьому, тому що незабаром проходитиме волевиявлення і громадяни збираються йти на виборчі дільниці.

«Їм треба нагадувати, що є політсили, які на другий день після виборів відмовляться від усіх обіцяних програмних засад», – наголосив Володимир Цибулько.

Нагадаємо, раніше колишній очільник партійної організацію «Батьківщини» в Одесі Дмитро Співак розповів: пішов із партії після скандалу з продажем округів у 2010 році. До того ж, за його словами, «там не лише округи продавали – було багато чого».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 14:18 :20