Новини » Політика 18 лютого, 2019, 18:35
Сім-десять років: Огризко спрогнозував, коли Україна зрівняється з державами ЄС
ZIK
ZIK

Якщо Україна буде рухатися революційним шляхом, то за 7-10 років можна спокійно вийти на середньостатистичний європейський рівень.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив колишній міністр закордонних справ України (2007-2009 рр.) Володимир Огризко.

Як відомо, міністр фінансів України Оксана Маркарова заявила, що Україні знадобиться 50 років, аби наздогнати Польщу.

Однак на думку екс-міністра закордонних справ Володимира Огризка, Україна має всі необхідні механізми, щоб стати успішною країною набагато швидше.

«Але основне тут те, чи є політична воля у нашого політичного класу. Чи він бажає це справді зробити швидко, чи ми будемо плентатися у хвості ще 50 років, як зазначила пані Маркарова.

Тому єдине, чого зараз не вистачає – це бажання. Думаєте, в нас немає економістів, фінансистів? Чи у нас немає людей, які мають чудову освіту, які можуть застосовувати свої знання для того, щоб рухати економіку вперед? Повірте, є», – наголосив Володимир Огризко.

Водночас він зауважив, що тенденції щодо розвитку України стають все більш позитивними.

«Ще минулого року ми говорили про те, що в тіні є близько 50% економіки. Зараз ми говоримо про 30-33%. Це вже позитивний момент, який дає нам надію на якісь зміни», – додав Огризко.

Також екс-міністр підкреслив, що сьогодні Україна має обрати, яким шляхом їй рухатися: еволюційним чи революційним.

«Еволюційний – це той шлях, про який каже пані Маркарова. Для цього шляху потрібно 50 років. Як на мене, це надто довгий шлях. А якщо додати трохи розумної, прогнозованої і стабільної революції, то мені здається, що при правильній постановці питання за 7-10 років Україна спокійно може вийти на середньостатистичний європейський рівень», – зазначив Володимир Огризко.

Нагадаємо, міністр фінансів України Оксана Маркарова заявила, що українська економіка стабільно зростає.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 14:45 :43