Новини » Київ 17 лютого, 2019, 23:59
Вчинок кондуктора маршрутки в Києві зворушив мережу

У маршрутці №51 у Києві кондуктор і водій допомогли інваліду на візку, чим розчулили весь автобус і соціальні мережі. Як розповідають очевидці, на зупинці «Вереснева» стояв інвалід (без ноги) у візку. По приїзду маршрутного автобуса персонал рейсу і один з пасажирів вийшли з транспортного засобу і допомогли завантажити коляску в автобус. Вони обрали найкраще місце для інваліда з дружиною і дуже доброчесно ставилися до пари протягом всього шляху.

Про це розповідається в співтоваристві «Київ Оперативний» у Facebook.

Доброта врятує світ: вчинок кондуктора маршрутки в Києві зворушив мережу

«Зазвичай ми публікуємо тут події, а сьогодні публікуємо подяку кондуктору і водію автобусного маршруту №51. На зупинці «Вереснева» стояв інвалід (без ноги) в колясці і його дружина. Водій, побачивши це, обережно припаркував автобус строго по середній двері до людини. Кондуктор вийшов, допоміг (разом зі мною) завести інваліда, занурив коляску і вибрав найкраще місце для чоловіка та його дружини. Все це було максимально доброзичливо і ввічливо. Поцікавився, де людина виходить, і пішов проінформувати водія», – розповідає очевидець.

Пасажир також додав, що був розчулений цим видовищем.

«У мене душа розгорнулася від цього видовища. Поки у нас є такі люди – ми живі!» – підсумував очевидець.

Читачі спільноти також не залишилися байдужими до цієї історії.

«Від таких постів хочеться бути кращим і добрішим. Спасибі!)», «Більше б таких постів. А то добро не помічене, а щось погане завжди перше публікують», «Це найкращий кондуктор в світі))», «Молодець. Таких людей народ повинен знати!)))», «Доброта врятує світ», – пишуть у мережі.

Деякі зазначили, що давно їздять з цим кондуктором і розповіли про нього кілька цікавих фактів. Наприклад, цей кондуктор любить читати вірші пасажирам, дуже позитивний чоловік, який завжди допоможе як мамі з дитиною, так і інваліду.

«Так, цей кондуктор креативщик по життю, буває ще й вірші на ходу вигадує», «Знаємо такого кондуктора! Чудовий і веселий! І вірші, і компостер у нього заліковий))», «Це випадково не той кондуктор, який читає вірші пасажирам?))», «Я їхав з дівчиною, і він один раз до нас підійшов, а потім другий раз і читав)))) а потім ми разом з ним сміялися))) дуже позитивна людина!!! Після такого хочеться в автобусах їздити)))) розумію, що не всі такі талановиті, але хоча б почуття гумору треба мати», «О, знаю цього кондуктора і його фірмовий конюшина-компостер. Дядько просто супер. Раніше на 118 маршруті працював», «Знаю, спасибі йому величезне, багато разів допомагав заносити і виносити коляску з дитиною, працював на 118 автобусі», – розповіли в мережі.

Читайте також: У центрі Києва разом зі снігом «потекла» дорога, – відео

Читайте також: У столичному супермаркеті пограбували відому акторку

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 03:18 :14