Мінаков: Тимошенко в Мюнхені сильно підставила Україну

Директор МВФ Крістін Лагард і кандидат в президенти України Юлія Тимошенко

Кандидат в президенти України Юлія Тимошенко на зустрічі з главою МВФ Крістін Лагард підставила Україну, упевнений відомий політоглядач Олексій Мінаков.

Мінаков у Facebook розкритикував Тимошенко за небезпечний популізм.

Тимошенко відвідала Мюнхенську конференцію з безпеки, де зустрілася з директором МВФ Крістін Лагард. При розмові вона згадала про «фішки» своєї передвиборної кампанії. Вона натякнула, що наступна угода України і МВФ має враховувати зниження цін на газ.

«Для частини українського електорату (як правило, малограмотних людей) картинка – то, що треба. Це зрозуміло. Справжня «борцуха за зубожілих» людей, проти яких влада влаштувала «тарифний геноцид». Але уявляєте, наскільки непередбаченими і потенційно непослідовними ми виглядаємо для наших західних партнерів», – обурився Мінаков. Він нагадав, що ринкові ціни на газ – одна з основних вимог МВФ до України і йти на поступки в цьому питанні ніхто не буде.

Читайте також: Тимошенко так і не змогла відповісти на незручне питання ведучого CNN

Блогер переконаний, що в МВФ сьогодні дуже сторожке ставлення до України. Через слова Тимошенко інвестори підозрюють, що їх хочуть обдурити.

Читайте також: Тимошенко, яка зараз критикує Порошенка, у 2014 році вимагала здатись Росії

«У Крістін Лагард, напевно, винос мозку від деяких наших політиків-популістів... Ще не ставши президентом України і не маючи більшості у Верховній Раді, хтось біжить попереду паровоза і нахабно качає свої права перед світовими фінансовими донорами... Хтось дуже нагадує «Мадуро в спідниці», – констатував політичний оглядач, запевнивши, що популізм Тимошенко дуже небезпечний.

Читайте також: Ставнійчук спрогнозувала, що було би з країною, якби Тимошенко стала Президентом

Loading...