Новини » Світ 16 лютого, 2019, 6:50
Зустріч ватажків ОРДЛО у Москві: Сурков натякнув на підтримку Путіна

Під час зустрічі так званої Ради донбаських командирів-добровольців у Москві в центрі обговорення опинилася соціальна підтримка учасників бойових дій. Кремль пообіцяв підтримку.

Про це повідомляє obozrevatel з посиланням на ТАРС.

Ватажки "Л/ДНР"

Засідання пройшло під керівництвом помічника президента Росії Владислава Суркова й екс-ватажка «ДНР» Олександра Бородая.

«Основний аспект у нас – це соціальні проблеми наших добровольців. Такі проблеми завжди існують, деякі вдається швидко вирішити, якісь виникають нові. У тій частині, в якій ми здатні сприяти у вирішенні ваших проблем, ще раз підтверджую, що ми продовжуватимемо це робити», – заявив Сурков із натяком на покровительство президента РФ Володимира Путіна.

Владислав Сурков

Бородай запевнив, що в цілому медичну допомогу від «Союзу добровольців» уже отримали близько 800 осіб.

Олександр Бородай

«Зокрема найдорожчий вид допомоги – протезування. Протезів зроблено кілька сотень, при цьому вартість деяких із них сягала півмільйона рублів», – розповів він.

Ватажки "Л/ДНР"

Крім того, за словами екс-ватажка «ДНР», вони регулярно забезпечують сили «Л/ДНР» ліками і організовують програми з реабілітації. Примітно, що «поправляють здоров’я» терористи в анексованому Криму, за що Бородай подякував так званому голові Ради Міністрів Сергію Аксьонову.

Ватажки "Л/ДНР"

«Ще одна важлива проблема – це працевлаштування. За моїми приблизними підрахунками, за весь цей час із моменту створення організації нам вдалося допомогти у працевлаштуванні близько 1,2 тисячі осіб», – додав він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 23:11 :02