Новини » Політика

Юрій Тимошенко: Мене засмучує, що в бюлетені буде однофамілець з моїми ініціалами

ZIK

Мене як кандидата в президенти дуже засмучує той факт, що в бюлетень попаде ще одне прізвище з моїми ініціалами.

Про це в ефірі ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив народний депутат Юрій Тимошенко.

Журналіст Дмитро Гордон поцікавився в нього, чи він усвідомлює, що коли його прізвище буде в бюлетені, то деякі люди можуть помилково поставити галочку навпроти нього замість Юлії Тимошенко. У відповідь він сказав, що кандидатка, яка має його ініціали, набула їх у зрілому віці, в той час, коли він свої отримав при народженні від батьків.

«Мене дуже засмучує той факт, що я заявив про намір іти в президенти в своєму дописі у Facebook ще в 2016 році. Якщо кожен із вас зайде і набере «викликає не себе вогонь Тимошенко», ви почитаєте той допис, де написано, заради чого я це роблю», – зазначив пан Тимошенко.

Водночас, за його словами, його б також засмутило те, що в останній момент з’явилась якась людина, яка, можливо, буде відбирати його відсотки. Він мовчить і все тримає при собі, тому що поважає конституційне право будь-якої людини приймати будь-які рішення і балатуватися на будь-яку посаду в державі.

«Якщо я претендую на посаду майбутнього гаранта Конституції, то вже зараз повинен вчитися поважати конституційні права будь-якої людини, подобається мені це чи ні. Тому я мовчу і сподіваюся, що наші люди не такі вже дурні. Повірте, відрізнити Юлія від Юрій буде достатньо легко», – констатував Юрій Тимошенко.

Нагадаємо, що 8 лютого Центральна виборча комісія (ЦВК) завершила процес реєстрації кандидатів на пост Президента України. Всього зареєстровано 44 кандидати.

Раніше повідомлялося, що Тимошенко втратила лідерську позицію, підтримка Порошенка і Зеленського зростає.

Читайте більше новин про вибори Президента

Loading...