Новини » Політика 16 лютого, 2019, 0:20
Високопосадовці не ідіоти, щоб так підставлятися, – Гримчак про нерухомість посла в Криму
ZIK
ZIK

Будь-які правові відносини, що відбуваються на окупованих територіях, для нашої держави є неправомірними. До того ж сумнівно, що наші високопосадовці є аж такими «ідіотами», щоб так грубо підставляти самих себе, продаючи власну нерухомість у Криму.

Про це в ефірі проекту «Народ проти» на телеканалі ZIK висловив заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак.

Коментуючи наявність в українського посла в Канаді Андрія Шевченка земельної ділянки в окупованому Криму та можливість її продажу, він наголосив: будь-які правові відносини, що відбуваються на окупованих територіях, згідно з нашим законодавством, є неправомірними.

«Вони не визнаються Україною взагалі. Думаю, наші високопосадовці не є ідіотами, щоб так підставлятися. Тому, коли зараз кажете, що посол Андрій Шевченко щось продав, це –неправда, адже сам він заявив, що нічого не продавав», – зазначив Гримчак.

До того ж він підкреслив: окрім заяви поплічника Януковича Андрія Портнова, про це немає жодних даних.

«Це його особиста думка. Та, наскільки розумію, була заява в НАБУ щодо того, що відбулося. Там відмовили відкривати кримінальне провадження», – розповів заступник Міністра.

Натомість це зобов’язав зробити суд. Адже, відповідно до нинішнього КПК, будь-яка заява про злочин повинна бути зареєстрована, внесена у Єдиний реєстр, і вже після цього ухвалюватимуть рішення – є там склад злочину чи немає.

«Що ж стосується того, що сьогодні відбувається на окупованих територіях, якщо є бажання щось продати, теоретично це можливо. Я знаю, люди, які виїхали звідти, продають щось на тій території, але згідно з нашим законодавством. Тоді вносять зміни в реєстр власності і все», – підкреслив Юрій Гричмак.

Як повідомлялось раніше, колишній заступник голови Адміністрації Президента часів Віктора Януковича Андрій Портнов заявив, що Голосіївський райсуд Києва за його заявою зобов’язав прокуратуру Автономної Республіки Крим розпочати розслідування щодо Шевченка через земельну ділянку на півострові.

Сам ж Шевченко справді підтвердив, що має таке майно, однак заявив, що вони із батьком здійснили придбання понад десять років тому, і він її не продавав.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 14:54 :52