Новини » Світ 16 лютого, 2019, 14:05
У Москві та Петербурзі через псевдозамінування евакуювали торгові центри

У торгових центрах Москви і Санкт-Петербурга через повідомлення про загрозу вибуху пройшли перевірки і евакуація відвідувачів у декількох торгових центрах.

Як повідомляє ТАСС, у Москві правоохоронні органи перевірили три торгові центри мережі «Капітолій», про загрозу вибуху в яких повідомили анонімні джерела.

Зокрема, правоохоронці перевірили ТЦ на проспекті Вернадського, вул.Міклухо-Маклая, де було евакуйовано близько 700 відвідувачів та персонал, та на Севастопольському проспекті. Інформація про загрозу вибуху не підтвердилася.

За повідомленням «Фонтанки», в Санкт-Петербурзі повідомлення про бомби надійшли у торгові центри «Капітолій», «Румба», «Веселка», «Пік», «Галерея», «Шкіперський молл», «Літо», а також у гіпермаркет «Лента» на Пулковськкому шосе і у готель «Росія».

«Повідомлення про мінування надходили електронною поштою і були нібито підписані ім’ям Володимира Путіна. У повідомленнях, направлених до московських ТЦ, стверджувалося, що у будівлі знаходиться бомба «номіналом на 600 кілограм тротилового еквівалента», яку начинено дробом», – зазначає «Українська правда» з посиланням на ЗМІ.

Інформацію про те, що ТЦ «Румба» отримав електронні листи з погрозами мінування від імені президента РФ, підтвердили РБК в адміністрації торгового центру.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 23:15 :55