Новини » Події 16 лютого, 2019, 4:40
Це зрадник, бо визнав юрисдикцію РФ над Кримом, – Бужанський про скандал із послом
ZIK
ZIK

Посла України в Канаді Андрія Шевченка закликали зробити необхідні витяги з українських реєстрів і поставити крапку в скандалі довкола його власності в окупованому Криму.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив резонер Макс Бужанський.

Резонер головного ток-шоу країни, коментуючи інформацію щодо ймовірного продажу послом України в Канаді Андрієм Шевченком земельного наділу в окупованому Росією Криму, змоделював ситуацію, коли Андрій Шевченко приходить до дипломатів іноземних держав та адресує їм запитання щодо дотримання санкційного режиму проти РФ як країни-агресора, й ті підтверджують, що так діють, попри збитки для компаній, банків та економік своїх держав.

«І тут його питають: «А як твоя земля?». І він говорить, що не може сказати, розумієте, це була моя земля, я міг продати, а міг не продати… Подумайте, як це по-ідіотськи виглядає в очах тих же канадських керівників держави», – заявив Макс Бужанський.

Резонер головного ток-шоу країни наголосив: «Чиновник, який дав присягу і визнав юрисдикцію РФ над Кримом, – зрадник Батьківщини. Це однозначно. Тут жодних двох думок – так чи ні – бути не може. Він – зрадник Батьківщини, якщо цей факт відбувся. Що ж до того, чи відбувся цей факт, а чи ні: не потрібно розповідати байки. Це питання двох хвилин. Потрібно зробити витяг із реєстру, чи давав Андрій Шевченко на нашій території за нашим законом, за нашим українським реєстром, довіреність на дії із його майном у Криму. Якщо давав – він повинен відповісти».

Макс Бужанський додав, що заяви про злом тощо лише означають, що за 78 тисяч доларів, уклавши угоду та визнавши закони агресора на окупованих територіях, посол «опустив нижче будь-якого дна престиж держави».

Нагадаємо, 6 лютого колишній заступник голови АП часів Віктора Януковича – Андрій Портнов заявив, що Голосіївський райсуд Києва за його заявою зобов’язав прокуратуру АР Крим розпочати розслідування щодо посла України в Канаді Андрія Шевченка через земельну ділянку в Криму. За його словами, дипломата підозрюють у продажі цієї ділянки.

Посол України в Канаді Андрій Шевченко підтвердив, що має ділянку в окупованому Криму. Однак заявив, що він її придбав ще до початку окупації і не продавав.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 00:06 :48