Новини » Економіка 16 лютого, 2019, 2:04
Російська залізниця просить скасувати заборону на ввезення продукції з України

«Російські залізниці» просять уряд РФ скасувати заборону на ввезення продукції підприємств України.

Про це пише belprauda.org, – повідомляє Укрінформ.

Російська залізниця просить скасувати заборону на ввезення продукції з України

Видання публікує лист заступника гендиректора РЖД Міністерству промисловості і торгівлі РФ з проханням скасувати заходи, що забороняють з підприємств України ввезення в РФ електродвигунів і генераторів (код ТН ЗЕД ЄАЕС 8501), електрогенераторних установок і обертових електричних конвентерів.

Починаючи з 2014 року Російська Федерація, опинившись під дією західних санкцій, у тому числі забороняють постачання технологій, активізувала діяльність з так званого імпортозаміщенню. Санкції запровадили Україна, ЄС і США через окупації Криму та агресії на Донбасі.

Росія ввела, у відповідь на західні та українські санкції, свої власні санкції проти підприємств, що експортують свою продукцію на територію РФ.

Як пише видання, ефект від російського пакету санкцій виявився зовсім протилежним і яскравим підтвердженням цього стали проблеми, що виникли у «Російській залізниці». Адже згідно з постановою уряду в Російську Федерацію заборонили ввезення українських електричних двигунів і генераторів (код ТН ЗЕД ЄАЕС 8501), електрогенераторних установок і обертових електричних конвентерів (код ТН ЗЕД ЄАЕС 8502).

Але, проблема даної заборони полягає в тому, що виробництво даних агрегатів на території Російської Федерації – немає, пише видання.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 16:17 :33