Новини » Політика 16 лютого, 2019, 1:30
Психіатр, нарколог і детектор брехні – вимоги від Шахова до кандидатів у президенти
ZIK
ZIK

Такої шаленої кількості кандидатів у президенти, як у цій передвиборчій кампанії, ще ніколи не було – це перший етап фальсифікації та підкупу виборців.

На цьому наголосив народний депутат України Сергій Шахов у ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK.

Народний депутат підкреслив, що всі його прогнози щодо кількості потенційних кандидатів у президенти підтвердилися.

«Я казав, що на президентських виборах буде 100 потенційних кандидатів. І що вийшло у підсумку? 98 кандидатів подали свої документи на участь у виборах президента, а 44 особи – зареєструвалися. Це цирк, адже такої шаленої кількості кандидатів ще ніколи не було!» – наголосив Сергій Шахов.

Політик упевнений, що така велика кількість кандидатів – це перший етапи фальсифікації та підкупу виборців.

«Кожного кандидата потрібно провести через детектор брехні, психіатра й нарколога. Я вже запропонував зробити це Роману Насірову. Сьогодні політики взагалі не несуть відповідальності перед виборцями. Скажіть, які депутати від партії можуть спокійно подивитися людям в очі? Нема таких, адже за все має відповідати коаліція, а персональної відповідальності – немає», – констатував Сергій Шахов.

Як повідомлялося, рекордна кількість кандидатів на цьогорічних президентських виборах тягне за собою рекордну кількість членів виборчих комісій. А це означає не тільки збільшення витрат на вибори, а й низку організаційних викликів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 19:33 :36