Новини » Суспільство 16 лютого, 2019, 10:48
Павло Розенко: З 1 березня розмір пенсій зросте на 17-20%
Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. Фото: fdlx.com
Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. Фото: fdlx.com

У результаті осучаснення пенсій їх розмір з 1 березня цього року зросте на 17-20%.

Про це в ефірі одного із каналів розповів віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, передає прес-служба віце-прем’єр-міністра України.

Він наголосив, що з починаючи з цього року, пенсії будуть перераховуватися щорічно в автоматичному режимі. «Це одна з найголовніших позицій реформи, яку було запроваджено. Тепер, незважаючи ні на що, у березні місяці, щороку 1 березня, буде проводитися осучаснення пенсійних виплат. Це вперше за останні 5-7 років ми прийшли до такого процесу, коли можемо гарантувати осучаснення пенсій всім категоріям громадян», – зазначив віце-прем’єр-міністр.

Павло Розенко нагадав, що багато років поспіль в Україні взагалі не проводили перерахунок пенсій. «Останнє осучаснення відбулося у жовтні 2017 року. Але треба згадати, що до цього моменту 7 років не було жодного перерахунку і осучаснення пенсій», – сказав він.

Віце-прем’єр-міністр також зауважив, що у бюджеті достатньо коштів для здійснення перерахунку пенсій. «Необхідний ресурс для підвищення пенсійних виплат є», – сказав він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 04:28 :01