Новини » Суспільство 16 лютого, 2019, 6:22
Насильство і конфлікти: вчені розповіли, як глобальне потепління змінить людей
Конфлікти
Конфлікти

Вчені розповіли, як глобальне потепління змінить людей. Зміни клімату можуть спровокувати спалахи насильства і великі конфлікти.

Ось і психологи заговорили про страхітливі наслідки глобального потепління. Деякі дослідження показали, що негативні зміни призведуть до ворожості і насильства серед населення.

Ця залежність виявилася особливо суттєвою при підвищенні температури, – повідомляють Новини Планети.

Людям доведеться переживати згубні катаклізми, зниження врожайності і загальну економічну нестабільність. Комплекс цих чинників призведе до боротьби за дефіцитні ресурси.

Проблема також в тому, що глобальна зміна клімату буде протікати довго. Не виключено, що в бідності будуть рости цілі покоління, вони не зможуть повноцінно харчуватися. До цього варто приплюсувати повені і посухи.

Є катастрофи, які змушують людей переїжджати взагалі в іншу країну. Екологічні мігранти іноді вступають в конфлікт з місцевим населенням, що в результаті породжує політичні хвилювання, погроми і війни. Айова Крейг Андерсон, американський професор, закликають з розумінням ставитися до біженців.

Експерт зазначає, що на сьогоднішній день немає точної оцінки ступеня серйозності кожної перерахованої загрози, тому, може бути, людство не так гостро переживе глобальне потепління.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 00:01 :35