Новини » Суспільство 16 лютого, 2019, 11:57
«Народ проти» на ZIKу утримує лідерство в рейтингу телеперегляду
<nbsp;>

Велике політичне ток-шоу «Народ проти» з ведучою Наташею Влащенко на ZIKу вчергове посіло перше місце в рейтингу телеперегляду за ключовими ЦА серед інформканалів у своєму слоті.

У п’ятницю, 15 лютого, проект, ведучою якого є генеральний продюсер телеканалу ZIK Наташа Влащенко, знову зайняв першість у своєму слоті серед решти інформканалів. За цільовими аудиторіями «Вся Україна 18+» із часткою 2,1% та «Україна 18+ міста 50+» з часткою 2,89% відповідно «Народ проти» на ZIKy залишив позаду в рейтингу NewsOne, «112 Україна», «Прямий», «Еспресо», «5-й канал» та «Канал 24».

Нагадаємо, рестарт масштабного політичного ток-шоу «Народ проти» відбувся 19 жовтня минулого року. Програма виходить в ефірі телеканалу ZIK щоп’ятниці о 21:30.

У новому сезоні «Народу проти» глядачі познайомилися зі співведучими Наташі Влащенко – «резонерами», котрі підсумовують сказане з різних позицій і роблять висновки після кожного раунду дебатів.

В оновленому форматі ток-шоу зроблено акцент на чіткий таймінг дискусії. Тепер запрошені гості мають лише 2 раунди, аби довести свою позицію до глядача.

Окрім цього, новий сезон «Народу проти» створюють у власній унікальній студії.

«Народ проти» – це єдине масштабне політичне ток-шоу в Україні, головним учасником якого є народ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 03:16 :12