Новини » Світ 16 лютого, 2019, 7:21
Лагард закликала США і Китай не загострювати торгового протистояння
Директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Торгове протистояння між США і Китаєм впливає на всю глобальну економіку, в тому числі на країни, що розвиваються, тому для уникнення загострень і падінь, сторони мають діяти відповідно до встановлених правил.

Таке переконання висловила в п’ятницю на Мюнхенській конференції безпеки директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард, – повідомляє Укрінформ.

«Зараз відбувається змагання, боротьба», – зауважила Лагард, коментуючи загострення в торгівлі між двома найбільшими економіками світу.

«Я думаю, що наступна річ, яку ми побачимо, це напруга в інвестиційних відносинах»,- зазначила глава Фонду. Крім того, за її словами, існують тенденції до загострення протистояння у сфері телекомунікацій.

«Дуже важливо, щоби сторони погодилися зібратися разом і прийняли правила, визначення, терміни, відповідно до яких відбуватимуться ці змагання»,- зазначила Лагард.

Вона підкреслила, що ситуація в міжнародній торгівлі впливає на всіх – як на великі економіки, такі як США і Китай, так і на маленькі країни. «Ми всі перебуваємо в цій грі. Тож, моє найбільше прохання – давайте співпрацювати, будь ласка, а не ставати в конфронтацію один проти одного»,- наголосила директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду.

Як повідомлялось раніше, Помпео заохочує Східну Європу протистояти впливу Росії та Китаю.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 23:29 :36