Новини » Київ 16 лютого, 2019, 14:16
Кличко обговорив з директором Світового банку співпрацю з розвитку транспортної інфраструктури Києва
<nbsp;>

Одне з основних питань, що цікавить європейських і американських політиків під час зустрічей на Мюнхенській конференції з українськими колегами – яким буде фінал президентських виборів в Україні, та яка ситуація напередодні цих виборів.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в коментарі журналістам в кулуарах 55-ої Мюнхенської конференції з питань безпеки, повідомляє прес-служба політика.

Кличко взяв участь у офіційному відкритті конференції, а також зустрівся з Європейським комісаром з питань європейської політики сусідства та перемовин із розширення Йоганнесом Ханом, спецпредставником Держдепартаменту США з питань України Куртом Волкером, главою Християнсько-демократичної партії Німеччини Аннегрет Крамп-Карренбауер, головою фракції Християнсько-соціальний союз у німецькому Бундестазі Александром Добриндтом.

«Наші міжнародні партнери сподіваються на стабільність в Україні, на те, що президентські вибори відбудуться без потрясінь і турбулентності. Адже від їх результатів залежатиме майбутній розвиток України протягом наступних п’яти років, – зазначив Кличко. – За моїм враженням, нинішній розклад сил серед кандидатів став несподіваним і для наших партнерів. Тому дуже багато питань щодо шансів різних кандидатів, їх потенціалу», – зауважив Кличко.

Він також підкреслив, що на зустрічах усі політики заявляли, що Європа і Сполучені Штати зацікавлені в демократичній, економічно сильній Україні, зі стабільною політичною ситуацією.

«Зацікавлені в експорті стабільності в Україну, а не імпорті нестабільності з неї. І сьогодні не так важливе прізвище, хто переможе. Набагато важливіше – хто стане президентом, який захистить свободу України, гарантуватиме втілення реформ, курс України до Європи і НАТО», – підкреслив Кличко.

Також мер Києва зустрівся з головним виконавчим директором Світового банку Кристаліною Георгієвою. Зокрема, йшлося про продовження співпраці у розвитку транспортної інфраструктури Києва. Також Світовий банк розглядає і можливість інвестування в проекти державно-приватного партнерства.

Як повідомлялося раніше, Віталій Кличко заявив, що Київська міська влада планує збільшити видатки бюджету 2019 року на 1,8 млрд гривень у зв’язку із наявним залишком коштів на початок року.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 12:29 :09