Новини » Політика 16 лютого, 2019, 6:06
Гордон: Якщо вам пропонують гроші на виборах – беріть, але голосуйте по совісті
ZIK
ZIK

Я хочу звернутися до людей: якщо вам будуть давати гроші – беріть! Ці гроші у вас вкрадені. Ті, хто вам ці гроші роздає, вони попередньо їх у вас вкрали. Але прохання друге: у жодному разі не голосуйте за тих, хто вам ці гроші дає. Голосуйте по совісті!

На цьому в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK наголосив журналіст Дмитро Гордон.

Гість програми вважає, що чимало українських бабусь будуть голосувати на виборах саме за персонажа з фільму Голобородька, а не за Зеленського. Та в цьому, за словами Гордона, немає нічого поганого.

«Адже Володимир Зеленський, будучи креативною людиною, зробив креативний вчинок. Він не крав гроші з бюджету, а зробив те, що dмів. Він нагородив Голобородька тим, що хочуть бачити виборці України. Тому, звичайно, багато людей будуть голосувати саме за Голобородька», – зазначив Дмитро Гордон.

Водночас журналіст закликав українців проголосувати на президентських виборах по совісті.

«Я хочу звернутися до людей. Я прошу вас, якщо вам будуть давати гроші, якщо вам їх будуть пропонувати – беріть! Ці гроші всеодно у вас вкрадені. Ті, хто вам ці гроші роздає, вони попередньо їх у вас вкрали.

Але прохання друге: у жодному разі не голосуйте за тих, хто вам ці гроші дає. Голосуйте по совісті!» – підкреслив Дмитро Гордон.

Нагадаємо, за даними спільного соціологічного опитування, проведеного Центром соціальних та маркетингових досліджень «Социс», Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) та Центром Разумкова, якби президентські вибори відбулися сьогодні, то до другого туру потрапили б Володимир Зеленський і Петро Порошенко.

Найбільшу підтримку населення серед тих, хто візьме участь у голосуванні та визначився зі своїм вибором, отримав би Володимир Зеленський (23%). Друге місце посідає Петро Порошенко – 16,4%. За Юлію Тимошенко респонденти готові відати 15,7% своїх голосів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 14:39 :57