Новини » Світ 16 лютого, 2019, 0:55
Британського політика, який збирався очолити делегацію до Криму, виключили з партії
Заступник голови Лібертаріанської партії Великобританії і депутат Європарламенту Білл Етрідж
Заступник голови Лібертаріанської партії Великобританії і депутат Європарламенту Білл Етрідж

Заступник голови Лібертаріанської партії Великобританії і депутат Європарламенту Білл Етрідж був змушений піти з партії після того, як стало відомо про його намір очолити делегацію британських політиків і підприємців до Криму.

Дії Етрідж завдають шкоди репутації партії, – повідомив Російській службі Бі-бі-сі її голова Ендрю Уізерз.

Минулого тижня один з організаторів Ялтинського міжнародного економічного форуму Андрій Назаров повідомив, що британські політики, експерти та підприємці планують відвідати анексувати Росією Крим. Всього, як сказав Назаров, в делегацію увійдуть близько 15 чоловік, а очолить її Білл Етрідж.

Сам політик тоді не відповів на запит Бі-бі-сі про коментарі.

«Ми направили пану Етрідж на підпис компромісну угоду, яка передбачає його відхід з партії 29 березня 2019 року. Він відмовився підписати угоду, але згодом відправив лист, в якому підтвердив, що піде з партії 29 березня», – підтвердив Бі-бі-сі Уізерз.

За словами голови Лібертаріанської партії, начальник секретаріату Етрідж Пол Бортвуд, теж планував поїхати в Крим, також виключений з партії.

Білл Етрідж раніше був членом право-популістської британської партії UKIP, яка виступає за обмеження імміграції та підтримує вихід країни з Євросоюзу. Будучи в складі UKIP, Білл роком пізніше покинув партію і зайняв пост заступника голови Лібертаріанської партії. Політик Пол Бортвуд працював начальником секретаріату Етрідж.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 02:10 :48