Новини » Політика 16 лютого, 2019, 14:46
Британія змінить своє ставлення до Росії, коли та буде чемною

Велика Британія змінить своє ставлення до Росії лише після того, як та обере інший спосіб поведінки.

Про це заявив заступник голови британського МЗС Алан Данкан на зустрічі з першим заступником глави МЗС Росії Владіміром Тітовим, повідомили у британському міністерстві закордонних справ.

Зустріч дипломатів відбулась на полях Мюнхенської конференції з питань безпеки в субботу, – передає «Європейська правда».

«Сер Алан підкреслив, що між нашими країнами є глибокі розбіжності, і російська держава повинна обрати інший шлях та діяти як відповідальний міжнародний партнер, перш ніж можуть відбутися зміни в наших нинішніх відносинах з Росією», – зазначили у британському міністерстві.

Данкан підтвердив тверду позицію Великої Британії і союзників у відповідь на безрозсудне використання російською державою хімічної зброї в Солсбері.

Він зазначив, що важливо зберігати функціональні канали взаємодії для обговорення міжнародних проблем, проте дав зрозуміти, що Росія повинна відповісти на занепокоєння міжнародного співтовариства, зокрема, що стосується дестабілізації в Україні і переслідування ЛГБТ-спільноти в Чечні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 23:33 :13