Новини » Суспільство 15 лютого, 2019, 12:04
За Мангера сьогодні будемо вносити заставу, – адвокат
ZIK
ZIK

Перебування голови Херсонської облради Владислава Мангера в СІЗО створює реальну загрозу для його життя та здоров’я. Тому буде подано апеляційну скаргу. Але наразі захист готовий внести заставу.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» телеканалу ZIK говорив адвокат Владислава Мангера Дмитро Ільченко.

«Сьогодні ми будемо вносити заставу за Владислава Мангера, щоб його негайно витягнути із СІЗО. Оскільки, на нашу думку, його перебування там створює реальну загрозу для його життя та здоров’я»,  –  сказав Ільченко.

Він наголосив, що захист буде подавати апеляційну скаргу. Адже вважає, що рішення, яке ухвалене судом, дозволяє Владиславу Мангеру перебувати на свободі.

«Рішення суду є необґрунтованим і незаконним. Справа в тому, що під час судового розгляду ми довели, що Мангер немає ніякої причетності до злочину, пов’язаного з вбивством Катерини Гандзюк, і ми це довели в судовому засіданні», – зазначив він.

Також він розповів, що наразі адвокати не мають повного тексту ухвали. Але навіть самі прокурори в судовому засіданні посилалися на неоднозначні докази.

«Доказом причетності Мангера до цього злочину були лише два допити інших двох співучасників, які сказали, що якісь треті особи їм  повідомили, що у справі замішаний Миколайович. Тому будь-яких прямих вказівок на Мангера у справі немає, а є лише два співучасники цього злочину, які намагаються вигородити себе та розповідають про Миколайовича. Інших доказів у справі просто фізично немає», – наголосив Ільченко.

Він також зазначив, що захист досліджував два томи справи і прокурор на кожен документ відповідала, що немає нічого про Мангера, а є лише процесуальні документи.

«Ми вважаємо, оскільки в судовому засіданні жодного доказу так і не було наведено саме про Мангера, то не було взагалі підстав вважати, що він підозрюваний. Але й не варто забувати, що Гандзюк у соцмережах майже до всіх з Херсона і Херсонської області відносилась критично. Це навіть можна сьогодні побачити, бо у Фейсбуці є набагато критичніші дописи, які стосуються, наприклад, і мене», – сказав адвокат.

Що ж до партійної приналежності Гандзюк та її відносин із Мангером, то, за його словами, вони ніяк не можуть бути пов’язані.

«Хотів би зазначити, що Катерина Гандзюк ніколи не виходила з партії «Батьківщина», адже вона була виключена мною особисто. І в той момент, коли її виключали, саме я був головою міського осередку партії «Батьківщина», а не Мангер. Адже він його очолив через рік після цих подій. Тому твердження друзів Катерини Гандзюк не відповідають дійсності. Бо нами подавались відповідні документи і я на своїй сторінці у Фейсбуці викладав копію протоколу про виключення з партії. Тому, якщо людина пише негативні дописи про десятки різних людей, а їй навіть не відповідають, то чи можна стверджувати, що є конфлікт?», –  розповів він.

Також він додав, що Гандзюк у соцмережах писала нецензурною лайкою про десятки різних чиновників, відповідно, всіх їх можна підозрювати у вчиненні цього злочину.

Нагадаємо, прокуратура стверджує, що голова Херсонської облради Владислав Мангер заплатив за вбивство Катерини Гандзюк, зокрема, базою відпочинку, яку здає в оренду його юрист. Натомість, Мангер заявив, що він відкидає будь-які звинувачення на свою адресу та висловив готовність прийти поліграф. Натомість, адвокат Євгенія Закревська назвала «реальною небезпекою» можливість втечі голови Херсонської облради Владислава Мангера, якщо він не буде під вартою.

Як відомо, голові Херсонської облради Владиславу Мангеру, якого підозрюють в організації вбивства активістки і радниці мера Херсона Катерини Гандзюк, судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із правом внесення застави - 2 млн. 497 тис. грн.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 09:33 :38