Новини » Львів 15 лютого, 2019, 13:32
Управління транспорту: Перевізники у Львові починають мити автобуси, хоча б зовні

Управління транспорту Львівської міськради продовжує рейдові перевірки стану автобусів. Цього тижня перевірили сорок транспортних засобів приватних перевізників і констатують – перевізники почали мити та прибирати автобуси.

Про це сьогодні під час засідання виконкому повідомив заступник начальника управління транспорту Ігор Собенко.

«Увага приділялася зовнішньому вигляду автобусів і стану салонів, також наявності візуальної інформації. Можливо, погода не зовсім сприяла перевіркам санітарного стану, але певні зрушення видно вже, бо перевізники відчули наш контроль і автобуси починають мити, хоча би зовні. Хоча залишається дуже багато питань до самих салонів. Виявлені потерті сидіння в маршрутках, поручні в неналежному стані, крім того виявлені сторонні предмети в салоні: відра, каністри, пляшки», – зазначив він.

Виявлені порушення зафіксували в актах і скерували листи керівникам транспортних підприємств. За словами чиновника, перевізники готують графік капітальних ремонтів свого маршруток і мають передати його в управління транспорту.

Нагадаємо, перевірки минулого тижня показали, що львівські перевізники тариф підвищили, а наліпки про платний проїзд для пенсіонерів – не зняли.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 10:44 :30