Новини » Політика 15 лютого, 2019, 20:21
У Меджлісі заявляють про 80 політв’язнів, яких окупанти утримують в тюрмах Криму

На території анексованого Криму не припиняються репресії по відношенню до нелояльних до російської влади громадян, і зараз у СІЗО та тюрмах утримується понад 80 політв’язнів.

Про це у Чернігові журналістам сказав заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров, повідомляє «Укрінформ».

«Сьогодні в Криму агресія Російської Федерації виявляється в репресіях до всіх нелояльних – каток репресій по Криму котиться досі. Там дуже часто відбуваються облави, арешти, затримання, кримінальні переслідування, адміністративні звинувачення, які потім розглядаються в судах. Понад 80 чоловік знаходяться в СІЗО або в тюрмах (деякі з них уже по етапу пішли на материкову частину Російської Федерації), 24 моряки, яких ми вважаємо військовополоненими... Майже 120 дітей залишаються без батьківської опіки, тому що їх батьки сидять за ґратами», – розповів Умеров.

За його словами, більше половини заарештованих – кримські татари, а черговим доказом того, що репресії не припиняються, є факт учорашнього затримання трьох молодих людей – представників кримськотатарського народу, мешканців одного селища.

Умеров зазначив, що у зв’язку з великою кількістю політичних в’язнів Меджліс багато зусиль спрямовує на їх звільнення. Крім того, дбає про активне висвітлення проблем Криму, Донбасу, українсько-російської війни у ЗМІ та участь міжнародних організацій (ООН, ЄС, ПАРЄ, ОБСЄ та ін.) у їх розв’язанні на користь України.

У Чернігові представники Меджлісу, зокрема, Умеров, взяли участь в заході «Кримські активісти – українській молоді», присвяченому 5-ій річниці тимчасової окупації Автономної Республіки Крим та 75-й річниці депортації кримськотатарського народу з Криму до Середньої Азії в 1944 році. Захід проходив у Чернігівському обласному молодіжному центрі.


Реклама

А вы знаете о том, что колючая проволока, которой обычно огораживают здания или территории имеет очень интересную историю. Многие коллекционеры ежегодно показывают свои коллекции колючей проволоки в Буллхед Сити. Больше информации получите здесь barbed.ua. Все что вы хотели знать о колючей проволке.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 23:11 :41