Новини » Львів 15 лютого, 2019, 17:40
У Львові активісти допомагають лікарні встановити ліфт

Активісти та пацієнти Львівської обласної клінічної лікарні, що на вул. Чернігівській, 7 у Львові допомагають лікарні у вирішенні надзвичайно важливого питання – встановлення у лікарні нового медичного ліфта.

Як зазначили громадські активісти, ліфт, яким зараз користуються пацієнти та персонал лікарні, постійно ламається. Остання поломка ліфта була серйозною, і фірма, яка його обслуговує повідомила керівництво медзакладу, що машина не працюватиме 1,5 місяця.

«І це при тому, що це єдиний ліфт на всю лікарню. До лікарні звозять хворих із усієї області. Багато з них не можуть самостійно пересуватися. Саме таких хворих, спільними зусиллями санітарів та лікарів заносять по сходах! Це дуже страшне та небезпечне явище», – зазначили ініціатори заміни ліфта.

Завдяки їх зусиллям вдалося відремонтувати ліфт, але, як вони підкреслили, механізм є застарілим і нова поломка – лише питання часу.

Керівництво лікарні прислухалося до пропозиції активістів й вирішило встановити новий ліфт: вже почали проектувати нові шахти. Ціна повноцінного функціонування лікарні кілька десятків тисяч євро: лікарняний ліфт коштує близько 38 тис. євро, а пасажирський – 28 тис. євро. Лікарня на сьогодні може виділити 300 тисяч грн. На прохання допомогти вже відгукнулося керівництво компанії «ЕЛЕКС».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-19 22:44 :38