Новини » Київ 15 лютого, 2019, 10:33
У 2018 році понад п’ять тисяч пар у Києві одружилися «за добу»
Обручки. Фото: pixabay.com
Обручки. Фото: pixabay.com

У 2018 році послугою «Шлюб за добу» скористалися понад п’ять тисяч подружніх пар.

Про це повідомив керівник апарату Київської міської державної адміністрації Дмитро Загуменний під час церемонії вручення свідоцтва про шлюб подружній парі у РАЦСі Дарницького району.

«Коли люди вирішують одружитися, вони хочуть оформити свої стосунки швидко, без бюрократичної тяганини. І сервіс «Шлюб за добу» дає таку можливість. Велике навантаження припадає на визначні дати, як, наприклад, День закоханих. Сьогодні бачимо великий потік людей, але спеціалісти, які долучаються до цього процесу, роблять усе можливе, щоб юридичне оформлення шлюбу було більш зручним та комфортним. Сподіваюсь, що кількість охочих зареєструвати «Шлюб за добу» у столиці буде у геометричній прогресії збільшуватися. Місто за те, щоб у столиці створювались нові щасливі родини. А оформлення шлюбу було максимально зручним та комфортним», – зауважив Дмитро Загуменний.

«Шлюб за добу» – сервіс Міністерства юстиції, покликаний зробити одруження максимально зручним та комфортним. Проект передбачає відхід від старих бюрократичних радянських норм, які діють донині і примушують українців, подавши заяву, чекати щонайменше 30 днів. Послуга «Шлюб за добу» запроваджена 29 липня 2016 року.

Додамо, побратися у День закоханих вирішило понад 1800 пар.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 22:34 :55