Новини » Політика 15 лютого, 2019, 21:05
Тимошенко, згідно з декларацією, майже «бомж», – нардеп Гончаренко
ZIK
ZIK

Юлія Тимошенко, згідно з декларацією, фактично «бомж». Вона не має ані квартири, ані машини. І не дуже зрозуміло, звідки у неї сотні мільйонів на кампанію, яку вона веде.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK під час телефонного включення заявив народний депутат України, член фракції БПП Олексій Гончаренко.

Народний депутат зазначив, що кошти, які витрачає чинний Президент на виборчу кампанію, задекларовані. Також обранець підкреслив, що кошти у Порошенка були ще до того, які він став Президентом.

А от щодо інших кандидатів, у Гончаренка є питання, звідки у них кошти на виборчу кампанію.

«Якщо ми візьмемо ту ж Юлію Тимошенко, то, згідно з декларацією, вона фактично «бомж». Вона не має ані квартири, ані машини. Вона бідна людина, в якої нічого немає. І не дуже зрозуміло, звідки у неї сотні мільйонів на кампанію, яку вона веде», – зауважив Олексій Гончаренко.

Щодо політика Зеленського, нардеп зазначив, що йому смішно чути припущення, що Зеленський не пов’язаний з Коломойським.

«Звісно, він ніяк не пов’язаний із Коломойським. Але його охороняють охоронці Коломойського, він їздить кортежами Коломойського, він вітає людей із Новим роком на каналі Коломойського. Сам Коломойський про нього розповідає у своїх інтерв’ю, але вони взагалі ніяк не пов’язані. Можна почати говорити, що вони взагалі не знають один одного», – додав Гончаренко.

Коментуючи рейтинги кандидатів у президенти, Олексій Гончаренко зазначив, що в нинішній трійці лідерів є та людина, яка може професійно бути Верховним головнокомандувачем. Також зрозуміло, хто є профнепридатним.

«Сподіваюся, люди це зрозуміють, і вибір буде очевидним», – підкреслив нардеп.

Нагадаємо, за даними спільного соціологічного опитування, проведеного Центром соціальних та маркетингових досліджень «Социс», Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) та Центром Разумкова, якби президентські вибори відбулися сьогодні, то до другого туру потрапили б Володимир Зеленський і Петро Порошенко. Найбільшу підтримку населення серед тих, хто візьме участь у голосуванні та визначився зі своїм вибором, отримав би Володимир Зеленський (23%). Друге місце посідає Петро Порошенко – 16,4%. За Юлію Тимошенко респонденти готові відати 15,7% своїх голосів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 08:02 :41