Новини » Політика 15 лютого, 2019, 13:13
Сьогодні опозиція зацікавлена у фальсифікації виборів більше, ніж влада, – експерт
ZIK
ZIK

Коли люди прийдуть голосувати, вони будуть бачити, що одна людина щось зробила, звітує про виконані справи, а інші говорять лише обіцянками. Тому тут опоненти чинного Президента зацікавлені у фальсифікації виборів. Так, люди Тимошенко вже почали роздавати «перші суми» виборцям.

Про це в ефірі авторського проекту Остапа Дроздова «Прямим текстом» на телеканалі ZIK заявив політолог Олександр Палій.

Він висловив переконання, що сьогодні у Петра Порошенка немає жодної потреби фальсифікувати результати виборів. Мовляв, весь пул його опонентів є дуже слабким.

«Я впевнений, що у фінальному розрахунку, коли люди прийдуть голосувати, вони будуть бачити, що одна людина щось зробила, звітує про виконані справи, а інші говорять лише обіцянками обіцяного і переобіцяного. Вони вже двадцятиліттями обіцяють одне і те ж», – наголосив політолог.

Він також зазначив, що сьогодні у діях влади є і чіткі позитивні моменти у соціальних питаннях, про які так багато говорили та обіцяли опоненти Президента.

«Відбудеться серйозне підвищення пенсій. Опонентам нічим крити. Так само відбудеться відносно серйозна монетизація субсидій. Тут навпаки опоненти чинного Президента зацікавлені в тому, щоб цю систему змінити за рахунок фальсифікацій», – заявив Олександр Палій.

Крім того він розповів, що в окремих регіонах країни від Юлії Тимошенко виборцям вже почали виплачувати «першу суму».

«Платять «першу суму» і збирають дані. Потім звичні методи каруселей і фотографування бюлетенів. Фактично, це рівень фальсифікації 2004 року. Ті ж самі методи від Юлії Володимирівни, рейтинги якої просідають. Тож вона намагається таким чином піднятися», – розповів експерт.

Нагадаємо, політичний консультант Михайло Чаплига пояснив причини падіння рейтингів Юлії Тимошенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 08:07 :31