Новини » Політика 15 лютого, 2019, 13:41
Оберемо клоуна – будемо мати цирк, – Барна
ZIK
ZIK

Молодь в країні не до кінця розуміє, що таке сутність інституту президентства України. Вона хоче бачити клоуна, який би її смішив.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» телеканалу ZIK говорив народний депутат України Олег Барна.

«На найближчих виборах ми будемо обирати не просто президента країни, а Головнокомандувача. Ба більше, дипломата, досвід, мудрість і рішучість, якого є дуже необхідною під час ведення бойових дій і відстоювання інтересів нашої держави на міжнародному рівні. Особливо, коли потрібно долучитися підтримкою світової спільноти проти російської агресії», – сказав Барна.

Він вважає, що молоді українці керуються емоціями, а не думають про майбутнє і те, якими якостями повинен володіти президент країни.

«Якщо говорити про соціологічні дослідження, які найперше стосуються молоді, можу сказати, що вони не розуміють сутності інституту президентства України. Бо вони хочуть бачити клоуна, який би їх смішив. Але, якщо президентом стане «блазень Коломойського», який вибачався перед Кадировим і поряд з тим не вибачався перед народом України і нашою державою, яку він називав «повією» на концертах у Туреччині, то я можу сказати лише одне: якщо виберемо клоуна – держава перетвориться у цирк», – наголосив він.

Але він наголосив, що об’єктивним результатом правдивості рейтингів буде виключно голосування.

«Я думаю, що народ України, особливо ті, хто побували в АТО і займалися волонтерством, повинні зрозуміти, що зараз ми не обираємо виключно того, хто буде нас веселити. І зараз питання не у тому, виберемо Порошенка, чи ні, а у тому чи буде Україна після виборів», – наголосив Барна.

Адже, за його словами, ризики втрати державності зараз є ще більші, ніж були у 1991 році.

«На початку 90-х Росія була ослабленою, а ми мали найбільший військовий потенціал у Європі. А тепер ситуація докорінно змінилася, бо наша армія системно і послідовно була знищена з 1991 до 2013 року, а Росія підсилювала свою військову могутність», – зазначив він.

Нагадаємо, на думку Комітету виборців України, показ відеофільму «Слуга Народу - 3» під час виборчого процесу має розглядатися як передвиборна агітація на користь Володимира Зеленського і має бути оплачений із виборчого фонду кандидата.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 11:19 :03