Новини » Регіони 15 лютого, 2019, 11:50
На Рівненщині пропонують підприємствам припинити господарську діяльність з Росію

Проект звернення Рівненської обласної ради до суб’єктів господарювання Рівненської області щодо припинення господарських взаємовідносин з юридичними особами Російської федерації розміщено на офіційному сайті Рівненської облради.

Про це інформує власкор IA ZIK.

У преамбулі проекту звернення зазначається, що воно викликано військовою агресією Російської Федерації проти України і затверджуватиметься відповідно до Конституції України, Закону України «Про зовнішньоекономічну діяльність», Закону України «Про міжнародне приватне право» та відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради.

У основній частині проекту звернення, зокрема, зазначено:

«1. До відновлення територіальної цілісності та суверенітету України, над усією її територією, рекомендувати всім підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, фізичним особам-підприємцям, які здійснюють господарську діяльність на території Рівненської області, повністю припинити будь-яку господарську діяльність і господарські взаємовідносини з юридичними особами Російської Федерації та з будь-якими юридичними особами, які знаходяться під прямим чи опосередкованим контролем фізичних чи юридичних осіб Російської Федерації, що прямо чи опосередковано здійснюють господарську діяльність в Рівненській області.

2. Рівненській обласній державній адміністрації рекомендувати звернутися до Антимонопольного комітету України з проханням у тримісячний строк сформувати перелік підприємств і осіб РФ.

3. Рекомендувати підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, фізичним особам-підприємцям, які здійснюють господарську діяльність на території Рівненської області у місячний термін після ухвалення рішення закрити всі рахунки, припинити угоди та контракти з банківськими установами, фінансовими, страховими і лізинговими компаніями, що прямо чи опосередковано пов’язані з підприємствами і особами РФ».

Рішення з приводу ухвалення звернення його ініціатори пропонують на сесії Рівненської облради.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 23:51 :40