Новини » Суспільство 15 лютого, 2019, 9:51
Митрополит Епіфаній і Вакарчук обговорили подальші кроки церкви, суспільства і держави
Предстоятель Православної церкви України митрополит Київський і всієї України Епіфаній та музикант, лідер рок-гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук. Фото: pomisna.info
Предстоятель Православної церкви України митрополит Київський і всієї України Епіфаній та музикант, лідер рок-гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук. Фото: pomisna.info

14 лютого 2019 р. предстоятель Православної церкви України митрополит Київський і всієї України Епіфаній провів зустріч з українським музикантом, лідером рок-гурту «Океан Ельзи» Святославом Вакарчуком.

Про це повідомили в прес-службі ПЦУ.

Як повідомляється, на початку зустрічі Вакарчук привітав митрополита Епіфанія з визначними подіями в житті Української церкви і держави, зокрема з об’єднанням гілок українського православ’я в єдину помісну церкву, отриманням Томосу та з інтронізацією предстоятеля.

«Протягом зустрічі йшлося про подальші кроки як церкви, так і суспільства й держави в утвердженні незалежності, гарантуванні прав і свобод людини. Було обговорено шляхи досягнення миру в Україні. Святослав Вакарчук зауважив, що вагому роль в цьому процесі відіграє голос церкви. Митрополит Епіфаній в свою чергу підкреслив унікальну роль української культури, музики й пісень, які повинні не лише розважати, але і служити добрій справі утвердження серед аудиторії правильних моральних орієнтирів.

Зустріч пройшла в робочому кабінеті митрополита, спілкування проходило у теплій і приємній атмосфері», – йдеться у повідомленні.

Митрополит Епіфаній подякував пану Святославу Вакарчуку за візит, після чого сторони обмінялися подарунками і взаємними словами підтримки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-19 21:10 :35