live

«Метінвест» підтвердив сертифікацію Центру експертизи клієнта SAP рівня Аdvanced

Фото: metinvestholding.com
загрузка...
загрузка...

Група «Метінвест» підтвердила сертифікат Центру експертизи клієнта SAP рівня Аdvanced.

Як інформує офіційний портал компанії, сертифікат підтверджує високий рівень якості послуг, які надає Центр експертизи сервісів, дотримання кращих світових практик та стандартів в галузі побудови ІТ-систем в компанії.

Центр експертизи включає в себе ІТ-рішення, які спрямовані на підвищення ефективності та прозорості бізнес-процесів, поліпшення ІТ-систем і оперативне реагування на вимоги бізнесу, які змінюються. Така система управління в «Метінвест Діджитал» забезпечує стабільність і високу якість операцій, знижує витрати на підтримку і розвиток ІТ-систем. Центр експертизи дає можливість швидше впроваджувати інновації і водночас зберігати якість супроводу бізнесу, ідеться у повідомленні.

У 2017 році «Метінвест» став першою в Україні і четвертою в СНД компанією, а також увійшов до ТОП-50 світових компаній, які були сертифіковані на рівні Аdvanced.

Як повідомляли раніше, рейтингове агентство S&P Global Ratings підтвердило Metinvest довгостроковий міжнародний рейтинг в національній валюті на рівні «B-» емітенту Metinvest.

Loading...
Loading...
Loading...