Новини » Політика 15 лютого, 2019, 17:56
«Лягай, Бандеро!»: Юлію Литвиненко здивувало, чому агресія поліціянта вилилась саме в цю фразу
ZIK
ZIK

Чому під час операції з громадськими діячами молодий поліцейський вигукнув саме цю фразу? Чому Бандера? Думаю, ми можемо говорити тут про пропагандистські речі.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловила журналіст Юлія Литвиненко.

Гостя програми, коментуючи дії правоохоронця, який при затриманні людей біля Подільського райвідділку в суботу крикнув: «Лягай, Бандеро!», зазначила, що такі висловлювання молода людина могла використовувати через вплив на неї пропаганди.

«Ви бачите, який соціальний градус сьогодні в суспільстві. Суспільство занепокоєне тим, що відбувається. І тут не без участі медіа, які час від часу цю агресію легалізують, дозволяють її у своїх шоу.

Але чому в стані емоційного піднесення, емоційного збудження, під час цієї операції з громадськими діячами, молода людина вигукнула саме цю фразу? Чому Бандера? Він молодий хлопець, звідки ця агресія? Думаю, ми можемо говорити тут про прогандистські речі», – зауважила Юлія Литвиненко.

За словами журналістки, проблему варто шукати і в культурі виховання поліцейського, який вигукував таку фразу.

«Я розумію, що наших дідусів за радянської України шпигували тим, що Бандера – це погано, що українці – злочинці. І сьогодні люди, які дивляться російське телебачення, чують, що ми фашисти, що нас треба знищити. Але чому в молодого хлопця, який служить Україні і українцям, виникла ця фраза? Думаю, тут проблема і в культурі виховання», – додала Литвиненко.

Підсумовуючи, журналіст заявила, що не лише українці, а все людство виявилося неготовим до медійної зброї та до інтернету.

«Ми отримали це, але ми не знаємо як цим правильно користатися. Між громадянами має бути повага один до одного», – підкреслила гостя програми.

Нагадаємо, 9 лютого в Києві перед зустріччю з Тимошенко поліція затримала людей із плакатами «Хто замовив Катю Гандзюк?», зокрема членів С14. Згодом до відділку поліції на Подолі прийшли прихильники затриманих, і правоохоронці застосували сльозогінний газ і кийки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 14:34 :06