Новини » Львів 15 лютого, 2019, 16:24
Львівська міськрада погодила будівництво компанії, яка перебуває у стадії припинення

Виконавчий комітет Львівської міськради сьогодні, 15 лютого, затвердив містобудівні умови та обмеження ТзОВ «Будівельна компанія «Львівторгбуд» на будівництво трансформаторної підстанції на вул. Тернопільській, 21 попри те, що підприємство перебуває на етапі припинення.

Як повідомляє Вежа, члени виконавчого комітету прийняли рішення одноголосно без попереднього обговорення.

За даними Youcontrol, станом на 11 лютого ТзОВ «Будівельна компанія «Львівторгбуд» перебуває на обліку в контролюючому органі як така, що припиняє свою діяльність. Водночас підприємство не має податкових боргів, а розмір статутного капіталу становить 505 тисяч гривень.

Головний архітектор міста Юліан Чаплінський пояснив, що причин для відмови компанії він не знайшов. «Є три чіткі умови відмови у видачі містобудівних умов та обмежень: неповний пакет документів, невідповідність містобудівній та земельної документаціям. Інших причин для відмови згідно законодавства України не існує. В нас немає повноважень перевіряти існує компанія чи не існує, якщо подані документи», – зазначив він.

Окрім того, Юліан Чаплінський зауважив, що майбутня трансформаторна підстанція стане інженерною структурою міста, тому у членів виконавчого комітету не було можливості не надати дозволу на будівництво.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 00:25 :06