Новини » Політика 15 лютого, 2019, 23:48
Леонід Кравчук: Путін провокує ненависть росіян до українців
ZIK
ZIK

Путін хоче звести у ненависті народи. Росіян і українців. Вона вже є. Але це не означає, що ми маємо також так поступати.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив перший Президент незалежної України Леонід Кравчук.

«Коли Путін щось каже, він спирається на реальну силу. З моєї точки зору, він каже дурниці. Це не по-людськи. Він хоче звести у ненависті народи. Росіян і українців. Вона вже є. Але хіба можна так поступати? Бог бачить усе. Але це не означає, що ми маємо так поступати», – зазначив Леонід Кравчук.

За словами першого Президент незалежної України, є у Росії люди, які розуміють, що Путін неправий.

«От є відомий політик Бурбуліс, який підписав Біловезьку угоду разом з Єльциним. Я з ним говорив. Говорив і з іншими. Вони все розуміють. Вони кажуть, що не все так просто, але спробу треба робити.

Проблема лиш у тому, що ми знаємо приблизні умови, які виставляють «ЛДНР», а які умови виставляє Росія для України, ми не знаємо. Принаймні я не знаю. Можливо хтось знає», – зауважив пан Кравчук.

Водночас перший Президент незалежної України заявив, що він вірить у мир на рівних умовах.

«Я вірю, що він можливий. Якщо ми всі у це не повіримо, то це трагедія. Кожного дня ми включаємо телебачення. Кожного дня – похорони. Деякі телеканали навіть захоплюються цим. Показують, як стріляють, убивають, розписують деталі. Але хіба я можу з цим миритися і відчувати себе спокійно, дивлячись на цю людську трагедію? Та треба зробити все, що тільки можна, щоби її якось зупинити», – прокоментував Леонід Кравчук.

Нагадаємо, аналітик Центру міжнародних досліджень Дипломатичної академії імені Геннадія Удовенка при МЗС України Олена Снігир заявила, що Росія сьогодні веде гібридну стратегію і незабаром вона переключить увагу на Одесу, її морський шлях. За словами експерта, агресор спробує там проконтролювати потік і встановити свої правила.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 03:46 :08