Новини » Політика 15 лютого, 2019, 21:35
Леонід Кравчук натякнув на третій Майдан і закликав Генпрокурора піти у відпустку
ZIK
ZIK

Генерального прокурора України Юрія Луценка закликали взяти відпустку напередодні президентських виборів.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив перший Президент незалежної України Леонід Кравчук.

Леонід Кравчук, говорячи про перебіг передвиборчої кампанії, зазначив, що з великою повагою ставиться до чинного Генерального прокурора України Юрія Луценка, і пригадав, що коли того призначали на посаду, він виступив на його підтримку.

Говорячи про можливість підтримки Юрієм Луценком кандидатів на пост президента, Леонід Кравчук зауважив: «Що має зробити Луценко? Взяти відпустку, визначити або записатись у віп-агітатори Петра Олексійовича Порошенка та їздити Україною й агітувати за нього. Агітувати за нього, але не боротись проти кандидатів, які будуть змагатися із Порошенком… Я звертаюся до нього. Принаймні, у плані тиску на інших кандидатів, зупинитись, дати людям спокійно проголосувати. Я не кажу, чи когось підтримувати, чи не підтримувати, а проголосувати, щоб люди могли вільно прийти на виборчу дільницю і проголосувати».

Леонід Кравчук додав, що має велике сподівання на міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, заяви якого напередодні виборів його тішать: «Він хоче бути рівновіддаленим від усіх кандидатів. Він хоче – і я вірю, що він зможе це зробити – стати над ситуацією і не допустити масштабної фальсифікації. Він пройшов і перший, і другий Майдан, і він знає, яким може бути третій Майдан, коли у людей на руках мільйони зброї».

Гість програми нагадав, що і перший, і другий Майдани зібралися через фальсифікації і посягання на гідність українців.

«Люди ставляться до цього дуже й дуже гостро», – резюмував Леонід Кравчук.

Нагадаємо, Генеральний прокурор Юрій Луценко взяв участь у форумі «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом», під час якого чинний Президент Петро Порошенко оголосив, що подаватиме свою кандидатуру на президентських виборах 31 березня 2019 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 00:04 :27