Новини » Київ 15 лютого, 2019, 16:55
КМДА отримала вже п’ять заявок на конкурс з приводу оренди кінотеатру «Київ»
Кінотеатр «Київ». Фото: kyivcity.gov.ua
Кінотеатр «Київ». Фото: kyivcity.gov.ua

Сьогодні, 15 лютого, у столиці оголосили конкурс на оренду будівлю кінотеатру «Київ». Термін оренди становить 10 років.

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Володимир Слончак, інформує офіційний портал Києва.

Посадовець наголосив, що серед попередніх умов конкурсу – збереження фестивального профілю культурного закладу. Він повідомив, що Департамент комунальної власності м. Києва отримав п’ять звернень від юридичних осіб щодо наміру взяти в орендне користування будівлю кінотеатру «Київ».

«Про намір заявили ГО «Фонд «Молодість», ПрАТ «Мультіплекс-Холдинг», ТОВ «Планета Кіно», ТОВ «Компанія «Таурус-Альянс» та ТОВ «Сінема-Центр». Департамент видав доручення першому заявнику на проведення оцінки будівлі кінотеатру і 4 лютого затвердив висновок про вартість», – поінформував Володимир Слончак.

Заступник голови КМДА зазначив, що, згідно з висновком, вартість будівлі становить 170 775 900,0 грн (без ПДВ). Враховуючи тип використання будівлі – організація кінопоказів, стартова орендна плата – 569 253,00 грн (без ПДВ).

«З урахуванням наданих пропозицій та з метою вивчення попиту інформація про намір передачі в оренду кінотеатру розміщена сьогодні на офіційному веб-сайті Департаменту та на Офіційному порталі Києва«, – зазначив Володимир Слончак.

У КМДА повідомили, що строк оренди становить 10 років.

Володимир Слончак запевнив, що Департамент комунальної власності м. Києва уважно розглянув та врахував усі пропозиції, які надійшли щодо умов конкурсу, і кінотеатр «Київ» збереже формат роботи – з акцентом на фестивальний профіль, покази арт-хаусного кіно тощо.

«Зокрема, відповідно до попередніх умов конкурсу, орендар має приділяти значну увагу популяризації українського національного кінематографу, продовжити співпрацю з найбільшими міжнародними кінофестивалями, у тому числі КМКФ «Молодість», «DocuDays», «КРОК», Одеський МКФ тощо, а також посольствами для проведення фестивалів національного кіно різних країн; здійснювати покази артхаусного кіно, а також проводити освітні та благодійні заходи», – розповів Володимир Слончак.

Як повідомили у КМДА, до 1 березня включно Департамент комунальної власності м. Києва прийматиме заяви від потенційних орендарів із підтвердженням сплати першої частини авансової орендної плати (1 138 506,0 грн). Після завершення 10 робочих днів із наступного дня після публікації інформації Департамент за результатами надісланих пропозиції та підтверджень сплати першої частини авансової орендної плати впродовж 3 робочих днів ухвалюватиме рішення про передачу об’єкта в орендне користування на конкурсі, яке буде оголошено на першому засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань власності.

Після оголошення на постійній комісії рішення Департаменту про проведення конкурсу та затвердження, у разі необхідності, постійною комісією додаткових умов, Департамент протягом 5 робочих днів з дати отримання протоколу засідання постійної комісії розмістить оголошення про проведення конкурсу на право оренди будівлі кінотеатру «Київ».

Конкурс проведуть через 20 календарних днів з дати публікації оголошення.

Нагадаємо, раніше міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що кінотеатр «Київ» буде працюватиме виключно за своїм профілем, а всі чутки про його перепрофілювання є маніпуляцією.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 17:31 :43