Новини » Спорт 15 лютого, 2019, 11:34
Фігуристка Анастасія Архипова здобула другу медаль України на ЄЮОФ-2019
15-річна фігуристка Анастасія Архипова принесла другу медаль збірній України на ХІV зимовому ЄЮОФ-2019 у Сараєво / noc-ukr.org
15-річна фігуристка Анастасія Архипова принесла другу медаль збірній України на ХІV зимовому ЄЮОФ-2019 у Сараєво / noc-ukr.org

На ХІV зимовому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі-2019, який триває в Сараєво та Східному Сараєво, 15-річна фігуристка Анастасія Архипова принесла другу медаль збірній України.

Українська одиночниця зійшла на юнацький олімпійський подіум після того, як у довільній програмі, так само як і в короткій, показала третю суму балів, довівши, що вона є однією з найсильніших на континенті у своїй віковій категорії, повідомляє ufsf.com.ua.

Нагадаємо, після виконання короткої програми Настя посіла третю сходинку (58,58 балів).

Вочевидь, хвилювання не дозволило Анастасії повною мірою продемонструвати у довільній програмі всі свої можливості на льоду, зокрема, у стрибковій частині. У той же час українка у своїй програмі на пісню Джона Леннона «Imagine» була артистичною, показала чудове ковзання. Її оцінка за довільну склала 103.15 балів, а за підсумками двох програм фігуристка отримала 161.73.

АРХІПОВА5

Анастасія Архіпова принесла українській юнацькій збірній, яка виступає на аренах ЄЮОФ-2019 у п’яти видах спорту, другу медаль. Спортсменку та її тренера Марину Амірханову уже привітав з цим досягненням президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка.

Золоту медаль в одиночному катанні дівчат здобула росіянка Анна Щербакова – 202.79. 14-річна фігуристка, яка раніше першою в історії жіночого одиночного катання виконала відразу два лутци у чотири оберти в одній програмі, на льоду «Скендерії» була дещо невпевненою, впавши з четверного лутца та припустившись ряду помарок в інших елементах.

Додамо, що друге місце в одиночному катанні дівчат у італійки Лукреції Беккарі – 173.69.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-26 15:31 :48