Новини » Політика 15 лютого, 2019, 13:54
Боротьба з втручанням РФ у вибори – головне завдання для держави, – політолог
ZIK
ZIK

Росіяни втручались у виборчі процеси країн світу, де тільки могли. Зрозуміло, що у нашому напрямку зараз будуть сконцентровані колосальні зусилля задля того, аби дестабілізувати ситуацію та дискредитувати наш виборчий процес.

Про це в ефірі авторського проекту Остапа Дроздова «Прямим текстом» на телеканалі ZIK заявив політолог Олександр Палій.

Він підкреслив, що сьогодні ситуація кардинально змінилась з моменту виборів 2004 року, коли правоохоронці говорили, що їх Конституція – це їхні начальники.

«Сьогодні вони ніколи не сказали б це перед камерою чи на людях. У громадськість це б не пішло. Мені здається, що зараз великі маси правоохоронців не захочуть бути ляльками у чиїхось руках. Я дуже сподіваюсь, що їх не перетворять на такі інструменти, а вони виконуватимуть саме державні завдання», – наголосив політолог.

А державне завдання, на його думку, це боротьба з російським втручанням у виборчий процес в Україні.

«Росіяни втручались у виборчий процес у США, втручались у Brexit та вибори в Каталонії, втручались у референдум в Голландії. Вони втручались скрізь, де тільки могли. Зрозуміло, що у нашому напрямку зараз будуть сконцентровані колосальні зусилля росіян задля того, аби дестабілізувати ситуацію та дискредитувати наш виборчий процес», – запевняє Олександр Палій.

Тому, наголошує фахівець, при всій критичності до того, що сьогодні відбувається у державі, ми, все ж таки, маємо розуміти і цінувати те, що є.

«А є у нас те, що країна, за великим рахунком, іде правильним шляхом. Як би комусь це не здавалось інакшим. У нас зростання економіки відбувається значно швидше, ніж в Росії. Сьогодні західні інвестори іноді навіть хвалять нашу судову систему», – зазначив експерт.

Нагадаємо, Олександр Палій висловив переконання, що українська опозиція зацікавлена у фальсифікації результатів виборів більше, ніж влада.   

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 11:36 :16