Завтра відбудеться нове засідання суду щодо компетенції Супрун

Уляна Супрун. Фото: Ратинський В'ячеслав/УНІАН

Окружний адміністративний суд Києва завтра, 15 лютого, розгляне питання про компетентність виконання обов’язків міністра охорони здоров’я Уляною Супрун.

Про це повідомила Супрун на своїй сторінці у Facebook.

Вона зазначила, що більше тижня робота Міністерства охорони здоров’я була заблокована через рішення судді Окружного адмінсуду, яке забороняло їй здійснювати будь-які дії на виконання обов’язків міністра.

«Вчора Кабмін видав розпорядження, що дозволяє розблокувати найбільш критичні питання роботи міністерства. А сьогодні суддя за власною ініціативою скасував своє рішення, що забороняло мені діяти, після більше двох діб в нарадчій кімнаті. Основне рішення про наявність у мене компетенції виконувати обов’язки міністра ще попереду і буде розглядатися у цього ж судді (Сергія Каракашьяна) завтра, 15 лютого, о 14:50», – написала Супрун.

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд Києва вирішив скасувати попереднє рішення, яке забороняло Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я.

5 лютого, Окружний адмінсуд Києва частково задовольнив позов народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука і заборонив Супрун здійснювати повноваження виконувачки обов’язків міністра охорони здоров’я. Водночас суд не заборонив їй здійснювати повноваження, які були делеговані як заступнику міністра. Також суд врахував доводи про те, що у Супрун має два громадянства – українське та американське.

У МОЗ заявили, що консультуються з юристами у зв’язку з появою інформації про судову заборону Супрун виконувати повноваження в.о. міністра.

Кабінет Міністрів України висловив підтримку в.о. міністра охорони здоров’я Уляні Супрун.

Про це йдеться у заяві членів уряду з приводу судового рішення про заборону Супрун виконувати обов’язки глави МОЗ. Також про повну підтримку Супрун заявив Президент Петро Порошенко.

Уляна Супрун виконує обов’язки міністра охорони здоров’я з 1 серпня 2016 року.

Loading...