Новини » Економіка 14 лютого, 2019, 7:36
В Одесі стажували машиністів для роботи на американських тепловозах
Тепловоз General Electric ТЕ33АС. Фото: facebook.com/Kravtsov.Evg
Тепловоз General Electric ТЕ33АС. Фото: facebook.com/Kravtsov.Evg

В Одеському центрі професійного розвитку персоналу підготували 150 машиністів для роботи на 30 тепловозах, придбаних Укрзалізницею в американського концерну General Electric (GE).

Про це повідомляє Укрінформ.

«В Одеському центрі професійного розвитку персоналу підготували 150 залізничників для роботи на тепловозах серії ТЕ33АС. Аудиторію слухачів представляли члени локомотивних бригад із Миколаєва, Волновахи, Пологів, Мелітополя, Синельникового, а також депо «Нижньодніпровськ-Вузол». Кожна з восьми груп машиністів пройшла тижневий теоретичний курс, а пізніше - випускники відпрацювали практичні навички та обкатку з машиністами-інструкторами в локомотивних депо», – зазначили фахівці центру професійного розвитку персоналу.

Після закінчення курсу випускники брали участь в анкетуванні, де оцінювали рівень навчально-виробничого процесу, компетентність викладачів тощо.

Процес масової підготовки локомотивних бригад в Одеському ЦПРП для роботи на тепловозах серії ТЕ33АС триватиме. Наступна, дев’ята, група залізничників приступить до навчання 18 лютого.

Як повідомлялося, Укрзалізниця отримала 30 законтрактованих локомотивів GE. Частина з американських локомотивів перебувають на доукомплектуванні на Крюківському вагонобудівному заводі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 04:03 :00