Новини » Події 14 лютого, 2019, 9:29
В анексованому Криму – чергові обшуки в домівках кримських татар
Обшуки в домівках кримських татар у селищі Октябрьскоє в анексованому Росією Криму. Фото: facebook.com/crimeansolidarity
Обшуки в домівках кримських татар у селищі Октябрьскоє в анексованому Росією Криму. Фото: facebook.com/crimeansolidarity

У селищі Октябрьскоє в анексованому Росією Криму відбулися обшуки у трьох домівках кримських татар.

У четвер вранці з обшуками прийшли в дім Емірусеінова Решата і його сина Рустема, в дім Арсена Абхаірова і в дім Абдулганієва Іззетова й його сина Ескендера, повідомляє «Кримська солідарність».

Як повідомляється, щодо Арсена Абхаірова, Ескендера Абдулг’анієва і Решата Емірусеінова порушено кримінальні справи за підозрою в організації та участі в діяльності забороненої в Росії організації «Хізб ут-Тахрір».

Арсена Абхаірова, Ескендера Абдулг’анієва й Рустема Емірусеінова (сина Решата Емірусеінова) повезли в управління ФСБ в Сімферополь.

Обшук їхніх домівок завершили.

Матері Арсена Абхаірова викликали «швидку допомогу», але лікарів до неї не пропустили.

До будинку Емірусеінова також викликали «швидку допомогу»

69-річний вирішать Емірусеінов – активний учасник кримськотатарського руху.

У серпні 2017 року він вийшов з одиночним пікетом на підтримку Сервера Караметова. На його плакаті було написано: «Путін, наші діти – не терористи і не екстремісти». Пізніше став відвідувати зустрічі «Кримської солідарності», в ході яких відкрито виступав з позицією незгоди з тиском на кримських татар у Криму.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 16:02 :00