Новини » Політика 14 лютого, 2019, 2:10
Тарута: У суспільстві перемішалися справжні й «ура-патріоти»
ZIK
ZIK

Економічний і соціальний стан України знаходяться в реанімації. У суспільстві все дуже перемішалося. Перемішалися справжні патріоти з «ура-патріотами». Наше суспільство треба лікувати.

Таку думку в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK висловив народний депутат України Сергій Тарута.

Гість програми вважає, що українське суспільство зараз дуже хворе. За словами Тарути, Україна сьогодні – це хворий організм, в якому уражені всі внутрішні органи.

«Я неодноразово говорив, що економічний і соціальний стан країни знаходяться в реанімації. І тут ми бачимо прояви того, що в суспільстві все дуже перемішалося. Перемішалися справжні патріоти з «ура-патріотами».

От коли я був губернатором, я багато робив для того, щоб визволити Маріуполь і захистити його. Ми бачили, що одні люди приходили для того, щоб справді врятувати країну, вони готові були віддавати свої життя, але приходили й інші люди, які мали проблеми із законом. Але вони також ставали представниками різних батальйонів. Та займалися вони зовсім іншим.

Так є і зараз. Є ті люди, які хочуть довести правду, а є ті, які напередодні виборів хочуть когось очорнити», – зауважив політик.

Сергій Тарута додав, що в українському суспільстві сьогодні дуже багато спекуляцій.

«Багато спекуляцій є у парламенті. Є і багато закликів, опираючись на патріотизм. Б’ють кулаки. Але ж ми знаємо, що вони причетні до корупційних схем. А влада, на жаль, на це не реагує. Це частина нинішньої влади», – заявив Тарута.

Він підкреслив: те, що сьогодні коїться в країні, насамперед, залежить від президента. Тому, наголосив політик, дуже важливо, щоб наступний Президент України був лідером, професіоналом і чесною людиною.

«Президент має розуміти, що таке країна. А оскільки наше суспільство дуже хворе, його треба лікувати. Люди сьогодні бідні. Це також треба змінювати», – акцентував нардеп Сергій Тарута.

Як відомо, список кандидатів на пост Президента України сформований – 8 лютого ЦВК завершила процес реєстрації. Отож, за президентську булаву позмагаються 44 претенденти. Із них 20 – самовисуванці, а 24 – балотуються від політичних партій. 40 кандидатів є чоловіками і лише четверо – жінки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 02:11 :29