Новини » Політика 14 лютого, 2019, 14:18
Супрун про нове рішення суду: Бачимо наше правосуддя і те, як воно працює

Уже сьогодні зранку в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун почала підписувати документи на ліки, тож препарати уже розіслали у регіони.

Про це вона розповіла під час розмови з журналістами після засідання Окружного адміністративного суду Києва, яку транслював телеканал ZIK.

Вона зазначила: Кабмін надав можливість розблокувати МОЗ, назвавши це «дуже рішучим та відважним кроком».

«Сьогодні ж суддя використав цей крок і, ніби, сказав, що тепер не мусить виносити рішення, бо Кабмін ухвалив таке, аби розблокувати роботу. Тож вийшло так, ніби «я відкинув ваші аргументи, але й скасував своє рішення». Маємо наше правосуддя і те, як воно працює», – прокоментувала Супрун.

Супрун наголосила: уже сьогодні зранку почала підписувати документи, тож ліки уже відвозять у регіони.

«Вже підписую документи, щоб пацієнти могли лікуватись закордоном. Знаємо, що завтра, якщо час знову не зупиниться, будемо мати слухання самої справи», – наголосила Супрун.

Вона подякувала усім, хто її підтримує, підкресливши: 25 мільйонів українців, які підписали декларації зі своїми сімейними лікарями, хочуть продовження медреформи.

«Хочу запевнити: ми не зупинимось, ідемо вперед. Медична реформа відбувається і буде відбуватись до самого кінця. Адже ми – разом, робимо правильні дії і робимо все на користь українського народу», – підкреслила Уляна Супрун.

Як повідомлялось раніше, Окружний адміністративний суд Києва вирішив скасувати попереднє рішення, яке забороняло Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 17:23 :10