Новини » Політика 14 лютого, 2019, 12:03
Справа Гандзюк: Політконсультант вказав на обставини, які викликають сумнів в об’єктивності розслідування
ZIK
ZIK

Якщо раніше у справі щодо вбивства херсонської активістки Катерина Гандзюк була тиша, то зараз її активно розробляють. До того ж наразі усі звинувачення спрямовані на одного Владислава Мангера, хоча й там фігурує ще низка інших осіб. Усі такі обставини сіють сумніви в об’єктивному підході правоохоронців до розслідування цього злочину.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» висловив  політичний консультант Андрій Вальчишин.

Він підкреслив: ми починаємо забувати, що провадження щодо вбивства Катерини Гандзюк не є «справою Мангера», а все ж таки «справою Гандзюк». Тому потрібно аналізувати її у комплексі.

«Треба не забувати, що, чомусь, спочатку затримували не тих людей, аж поки громадськість не почала обурюватись та наводити докази. Потім, навіть після того, як тамтих звільнили і затримали інших, півроку, чомусь, була тиша. Жодних особливих дій у цьому плані не робили», – наголосив політ консультант.

Тоді навіть Верховній Раді довелось була створити тимчасову слідчу комісію у цій справі.

«Зараз бачимо, що, хоча на початку лютого завершився термін роботи комісії, та в порядку денному сесії ВР, чомусь, не було часу, щоб вона поділилась своїми знахідками та спостереженнями», – зауважив Вальчишин.

До того ж, за його словами, усі звинувачення правоохоронців спрямовані на одного Мангера, тоді як забувають про інших людей, на яких вказують представники ініціативи «Хто вбив Катю Гандзюк?».

«До того ж таймінг, коли почали активно вводити в суспільний простір дискусію щодо цієї справи, та те, що її окремі елементи, або навіть протестні акції навколо неї стараються використати в політичному протистоянні, сіє сумнів, на скільки об’єктивно правоохоронні органи підходитимуть до розслідування цієї справи», – наголосив Вальчишин.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура оголосила підозру в орагнізації вбивства Катерини Гандзюк голові Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру.

На засіданні суду Владислав Мангер заявив, що напад на активістку став наслідком протистояння СБУ та поліції на Херсонщині.

У свою чергу херсонський активіст Сергій Нікітенко наголосив: не вірить у причетність СБУ до вбивства Гандзюк. Мовляв, такі заяви головного підозрюваного можуть бути помстою.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 11:18 :39