Новини » Політика

Смешко: Влада РФ визначила українське питання «номером один» для доказу своєї величі

ZIK

Головною внутрішньою загрозою для України є збідніння українського народу й демографічне вимирання українців.

Про це в ефірі програми «ДокаZ з Олексієм Шевчуком» на телеканалі ZIK заявив екс-голова СБУ (2003-2005 рр.) Ігор Смешко.

Пан Смешко додав, що другою загрозою є повне зруйнування правоохоронної системи, де практично не існує верховенства права.

«Якщо у вас нема адміністративного чи фінансового ресурсу, ви є абсолютно беззахисні перед законом, водночас можновладці зробили собі в законодавстві такі діри, що їх неможливо засудити за скоєння злочину», – вважає Смешко.

Окрім цього екс-голова СБУ додав, що головною зовнішньою загрозою України є те, що нинішнє політичне керівництво РФ визначило українське питання номером один для доказу своєї величі як держави. Для них статус світової держави, навіть для свого населення, починається з того, що українське питання вирішується в контексті «русского міра».

«Ми маємо ексклюзивне право на цей простір. Навіть у розсекречених розмовах Єльцина з Клінтоном зафіксовано, що перший просив віддати йому Європу, а я мовчу вже про Україну. Тобто агресор, порушивши міжнародне законодавство, забравши Крим і частину нашої території, залишається безкарним. Він може піти настільки далеко, наскільки ми йому це дозволимо», – певен гість програми.

Нагадаємо, що 8 лютого Центральна виборча комісія (ЦВК) завершила процес реєстрації кандидатів на пост Президента України. Всього зареєстровано 44 кандидати.

Раніше повідомлялося, що Тимошенко втратила лідерську позицію, підтримка Порошенка і Зеленського зростає.

Loading...