Новини » Економіка 14 лютого, 2019, 12:27
Порошенко: Була спроба заарештувати директора «Турбоатому» за нанесення шкоди Росії
ZIK
ZIK

«Турбоатом» – це один із флагманів української економіки, який освоює нові виробництва. До того ж підприємство, відмовившись від співпраці з Росією, завдало шкоди розвитку країни-агресора.

Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час святкування 85-ї річниці підприємства «Турбоатом», з якого вів трансляцію телеканал ZIK.

«Україна зробила прорив на іноземних ринках, навіть в умовах російського ембарго для українських товарів. Фактично, агресор закрив доступ до нашої продукції, щоб вдарити не лише по підприємцям, а й по робітничому класу. Проте ми цього не дозволили», – наголошує президент.

Петро Порошенко пояснює, як заводам України, попри конфлікт з Росією, вдається працювати далі.

«Україна – це сильна індустріальна держава. А тому 85-річчя «Турбоатома» – гарна нагода нагадати про це. Самовіддана праця, високий фаховий рівень працівників заводів, рішучі зміни на підприємствах – вражають», – зазначає президент.

Втім, за все потрібно платити високу ціну, наголошує Петро Порошенко.

«Адже була спроба заарештувати директора «Турбоатому» за нанесення шкоди Росії! Шкода полягала у тому, що на «Турбоатомі» освоювали нові виробництва, зробили імпортозаміщення. Тому більш не треба було проводити закупівлі на російському ринку», – пояснює президент.

Ми сьогодні самі виготовляємо усе необхідне і нікому не дозволимо диктувати нам умови, запевняє Петро Порошенко.

«Я переконаний, що «Турбоатом» – це один із флагманів української економіки. Водночас, Харків є індустріальною столицею держави. У нас величезний потенціал і ми маємо визначитися зі стратегією розвитку», – додає президент.

До слова, нагадаємо, у «Нафтогазі» вважають, що наприкінці 2019 року Росія може припинити постачання газу до Європи через українську газотранспортну систему.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 20:54 :39