Новини » Політика 14 лютого, 2019, 20:44
Політичний консультант назвав причини падіння рейтингів Тимошенко
ZIK
ZIK

Рейтинг Юлії Тимошенко зараз не зростає, бо всі свої системні меседжі вона використала на початку кампанії. Також на її рейтинг вплинуло те, що з’явилися нові кандидати.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політичний консультант Михайло Чаплига.

Гість програми, коментуючи рейтинги кандидатів у президенти, зазначив, що на початку кампанії найвищий рейтинг був у Юлії Тимошенко, однак з появою нових кандидатів лідерську позицію зайняв інший кандидат.

«Оскільки Тимошенко стартувала першою, ріст у неї пішов. Але після того, як висунувся Порошенко, як висунувся Зеленський, після того, як Вакарчук прийняв рішення не йти на вибори, відбулося коректування усіх рейтингів», – зауважив Михайло Чаплига.

Водночас він пояснив, чому рейтинг лідерки «Батьківщини» не зростає:

«Він не зростає, бо основні системні меседжі вона уже використала. Зараз іде комунікація на місцевий рівень. Але здебільшого з новими меседжами зараз виходять нові політики.

От вступив Зеленський у кампанію, виніс нові меседжі, є його бачення і його програма. Вийшов Порошенко. Він також має свої меседжі, зокрема комунікує про свої здобутки. Тому і маємо таку соціологічну картину», – додав політичний консультант.

Нагадаємо, за даними спільного соціологічного опитування, проведеного Центром соціальних і маркетингових досліджень «Социс», Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) та Центром Разумкова, якби президентські вибори відбулися сьогодні, то до другого туру потрапили б Володимир Зеленський і Петро Порошенко.

Найбільшу підтримку населення серед тих, хто візьме участь у голосуванні та визначився зі своїм вибором, отримав би Володимир Зеленський (23%). Друге місце посідає Петро Порошенко – 16,4%. За Юлію Тимошенко респонденти готові відати 15,7% своїх голосів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 03:47 :50