Новини » Політика 14 лютого, 2019, 21:47
Нардеп-«свободівець» виступив зі звинуваченням на адресу Уляни Супрун
ZIK
ZIK

Очевидно, що в ситуації з Уляною Супрун були порушені вимоги щодо граничного терміну перебування на посаді у якості виконувача обов'язків. Це не варто ігнорувати.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив позафракційний народний депутат України Юрій Левченко, член ВО «Свобода».

Пан Левченко зауважив, що, обговорюючи ситуацію, яка склалася навколо Уляни Супрун, треба говорити про вимоги закону до відповідної посади і це оцінювати, а не давати оцінку медичній реформі чи її особі.

«Я думаю, до цього треба ставитися виключно з тої точки зору закону і саме це треба коментувати. Також неприпустимо те, що у пані Супрун є друге громадянство в той час, як в країні заборонене подвійне громадянство», – зазначив Левченко.

За його словами, через ці зауваження за формальними ознаками пані Супрун не може обіймати посаду міністра. Якщо це ігнорувати, то це покаже всій країні, що якщо міністр порушує закон, то значить і всі можуть його порушувати.

«Якщо Уляна Супрун хоче впроваджувати в Україні західні стандарти, то один із основних стандартів цивілізованого світу – це верховенство права», – зауважив народний обранець.

Нагадаємо, 5 лютого суд заборонив Супрун тимчасово виконувати повноваження міністра. Натомість сама Супрун заявила, що суд перевищив усі свої повноваження. Адже зупинив роботу міністерства та уряду по тих програмах, які курує МОЗ. Тому вона закликала, щоб суддя прочитав усі документи справи та ухвалив справедливе рішення.

Згодом Кабінет Міністрів прийняв розпорядження, яке дозволяє в.о. міністра охорони здоров’я Уляні Супрун виконувати обов’язки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 03:46 :45