Новини » Львів 14 лютого, 2019, 11:15
Львів витратив майже півмільйона на системи для обліку пасажирів, але даних досі немає
Маршрутки у Львові. Фото: Микола Тис/ZIK
Маршрутки у Львові. Фото: Микола Тис/ZIK

У 2017 році комунальне автотранспортне підприємство «АТП-1» витратило 446 тис. грн на закупівлю і встановлення у своїх автобусах 12 систем автоматичного обліку пасажирів. Втім досі не відомо, чи працюють вони. Адже перевізник навіть на депутатські запити не надає інформації.

Про це сьогодні під час сесії ЛМР заявив депутат-укропівець Ігор Зінкевич.

Він повідомив, що «АПТ-1» закуповувало системи для автоматичного підрахунку пасажирів двічі. В обох випадках угоду було укладено з ТзОВ «Джемікл». Спершу комунальний перевізник Львова придбав 4 такі системи на суму 138 тисяч гривень. Згодом «АТП-1» закупило 6 систем автоматичного підрахунку пасажирів для великогабаритних автобусів на суму 210 тисяч гривень та дві системи ціною 49 тис грн кожна для автобусів Ataman.

Ці прилади, як заявив депутат, дають змогу точно підрахувати пасажиропотік у комунальному автотранспорті, але досі не відомо, чи працюють вони.  Цю інформацію не пубілкує прес-служба ЛМР,  а Керівник «АПТ-1» під формальним приводом відмовив у наданні інформації про дані пасажиропотоку, отримані з цих систем.

Відтак депутати звертаються до мера Андрія Садового, який через те, що перебуває у передвиборчому процесі, пропускає вже другу сесію міської ради, з вимогою надати інформацію про облік пасажирів в автобусах «АТП-1», який мав би здійснюватися за допомогою придбаних систем підрахунків пасажирів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 03:07 :21