live
Новини » Львів

Козловський відкриє біля пологового будинку на Раппапорта свій медичний центр

Львівський бізнесмен та депутат міськради від БПП Григорій Козловський відкриє медичний центр поблизу пологового відділення 3-ї комунальної поліклініки Львова на вул. Раппапорта.

Як інформує кореспондент ІА ZIK, сьогодні сесія Львівської міської ради дозволила ТзОВ «Лемберг Медікал Центр» виготовити проект землеустрою на відведення земельної ділянки на вул. Раппапорта, 6. Йдеться про ділянку завбільшки 0,35 га. Це рішення підтримали 46 депутатів. 

Перед розглядом питання Григорій Козловський заявив про конфлікт інтересів, а це не дає йому права голосувати у цьому питанні. Водночас, ініціатором ухвали був депутат від Укропу Любомир Босаневич. З його слів стало зрозуміло, що на цій ділянці мають намір відкрити центр репродукції.

«Медичний центр буде контролювати процес від моменту запліднення до народження дитини», – пояснив Босаневич.

У його пояснювальній записці йдеться, що на цій території розташовані нежитлові приміщення, які є у власності ТзОВ «Лемберг Медікал Центр». Згідно з даними системи Youconrol, засновником підприємства є Юлія Козловська – дружина Григорія Козловського, а сам бізнесмен зазначений, як керівник компанії, яка до слова, була створена всього 2 місяці назад – у грудні 2018 року. Основний вид діяльності вказаний, як надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Нагадаємо, за адресою вул. Раппапорта,8 розташоване пологове відділення 3-ї комунальної поліклініки Львова.

Як відомо, Григорій Козловський має бізнес у різних сферах, зокрема, йому належать ресторани та готелі у місті, будівельна компанія, він також є президентом футбольного клубу.

 Loading...
Loading...
Loading...