День кохання: «Мужики-скупиндряги і баби, які падають із бігових доріжок»
Юрій Мартинович
репортер, оператор, письменник
Фото: pixabay.com/Ілюстративне фото
Фото: pixabay.com/Ілюстративне фото

Вчора у спортзалі почув цікаві речі від підтягнутих хлопаків, що, мовляв, шукати дівчину у лютому, то геть не вигідно.

«Цей місяць не для стосунків», – кажуть вони. Оскільки 14 лютого та 8 березня – це лишні витрати, які не окупляться. Більше того, якщо у дівчини у цей період день народження, то взагалі «капєц»! Тому пацани радять у цей складний час утримуватися від нерозважливих зв’язків, які можуть завдати гаманцю трагічних втрат. Більше того, один розповів, що на днях принципово не підняв сумку, яка впала у дівчини у маршрутці, і не поступився їй місцем, бо, мовляв, ще щось з того зав’яжеться. Тому він сидів тихо мов риба.

Все це кумедно. Адже лютий і березень – це саме ті місяці, коли хочеться закохатися і кохатися. Адже у цей період весна прокидається і гормони з новою силою б’ють у різні місця тіла. Тому їх порада така собі, з розряду «жлобство» врятує світ.

А ще у спортзалі була весела неофітка, яка вперше стала на бігову доріжку. Коли вона хотіла закінчити свій біг, то забула, що спершу треба виключити машину, а тоді сходити з неї. Коротше, вона добряче гепнулася і сідницями, і головою. На перших буде синяк, а для другої, то пам’ятний урок. Але до честі цієї молодої і симпатичної дівчини, що вона із усмішкою піднялася і сама із себе розсміялася. Молодець. Ще ого яким молодцем був хлопець, який хотів показати майстер-клас на брусах, а вийшло, ніби він тренується до нічних пригод із своєю дівчиною. Трясло його так, що половина спортзалу щиро стримувала регіт. Та все ж, до його честі, він зробив свій коронний номер та з високо піднятою головою пішов далі...)

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 18:38 :08